Депутат від «Слуги народу», голова комітету Ради з питань енергетики Андрій Герус та лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко влаштували бійку в аеропорту «Бориспіль».

Про це повідомив ексдепутат Ігор Мосійчук у Facebook.

За його інформацією, інцидент стався в залі офіційних делегацій в аеропорту.

Андрій Герус написав у Facebook, що в аеропорту на нього чекав «захисник бізнесу Ахметова, забутий всіма О.Ляшко».

«Знижена на 15% ціна електроенергії та повна готовність до зими ніяк не влаштовує «немонополіста» і вони вдаються до все більш витончених способів, як вести свій бізнес. Звісно ж, претензія Ляшка, це імпорт електроенергії. Хоча 3 роки імпорту вугілля із Росії по формулі Роттердам+, що супроводжувалося ростом тарифів для українських споживачів, його повністю влаштовувало. Бо на цьому добре заробляв його любий «немонополіст», — зазначив депутат.

Водночас Ляшко написав, що випадково зустрів Геруса в «Борисполі».

«Коли у російського лобіста закінчилися аргументи, він почав махати руками. Однак проблема від того нікуди не поділася — через зраду Геруса Україна сьогодні потрапляє в повну енергетичну залежність від країни-агресора. Ця зрада має бути розслідувана і покарана!», — заявив лідер «Радикальної партії».

29 серпня Андрія Геруса обрали головою парламентського комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг. Також він є головою Асоціації споживачів енергетики та комунальних послуг. Часто виступає з критикою компанії «ДТЕК» Ріната Ахметова та монополізацією нею ринку енергетики.

На позачергових виборах до Верховної Ради партія Олега Ляшка не пройшла до парламенту, набравши 4,01% голосів.

Поділитись: