Капіталізація компанії Tesla продовжує зростати вже декілька тижнів поспіль. Вартість акцій компанії вперше наблизилася до позначки 900 доларів за акцію. Від початку 2020 року цей показник зріс у більш ніж 2 рази.

Як повідомляє Bloomberg, акції Tesla залишаються одним з небагатьох прибуткових активів у часи, коли світові ринки знижуються через новини про китайський коронавірус. Від початку року вартість акцій компанії зросла вже вдвічі, а починаючи з липня 2019 року, коли компанія переживала чи не найгірший період у своїй роботі, капіталізація компанії зросла на 395%.

Іншими словами, вклавши 1000 доларів у акції Tesla в липні 2019 року та продавши їх зараз можна було б отримати 3950 доларів прибутку.

Аналітики зазначають, що вартість акцій виробника електромобілів може продовжити зростання до 1000 доларів. Підставою для такого стрімкого зростання вважають позитивні фінансові показники Tesla, яка вперше почала приносити операційні прибутки. Раніше компанія постійно декларувала збитки через значні інвестиції у нові виробництва.

Крім цього, аналітики позитивно оцінюють перспективи Tesla завдяки нещодавньому відкриттю нового заводу компанії у Китаї та підготовкою до будівництва заводу у Європі.

Разом з тим, капіталізація Tesla перевищила капіталізацію більш традиційних виробників машин, наприклад Ford. Це відбулося попри той факт, що Ford щороку виробляє 5,4 мільйона автівок, а Tesla — лише 367,5 тисячі, передає CNN.

«Втратив» на зростанні акцій Tesla Саудівський інвестиційний фонд: він продав переважну більшість акцій компанії якраз напередодні початку різкого росту.

Раніше стало відомо, співзасновник Tesla Ілон Маск розбагатів на 2,3 мільярда доларів за 1 годину через різкий ріст акцій компанії.

Поділитись: