Засновник компанії Tesla Ілон Маск анонсував появу автівок, що зможуть «говорити» з людьми. Він опублікував першу відео, на якому Tesla Model 3 звертається до пішоходів.

«Тесли скоро говоритимуть з людьми, якщо ви цього хочете. Це правда», — написав Маск у Twitter.

До твіту він прикріпив відео, на якому проїжджаючи повз людину автівка «вимовляє» фразу: «Не стій тут стовпом, застрибуй!».

The Verge припускає, що ймовірно звук лунає зі спеціальних зовнішніх динаміків. За новими правилами безпеки, електромобілі під час руху мають видавати штучний шум. Тож компанія вирішила додавати до своїх автівок зовнішні колонки, які можливо використовуватиме і для «говоріння».

Також видання вважає, що «комунікабельна» Tesla — це частина більш глобального плану Маска щодо перетворення електрокарів на автономні таксі. Так, підприємець хоче, щоб автівки, поки їхній власник ними не користується, «пропонували» людям свої послуги як таксі, а для цього Tesla повинні «говорити».

Нагадаємо, на церемонії, присвяченій випуску перших автівок Tesla Model 3 у китайському місті Шанхаї, глава компанії Ілон Маск затанцював на сцені.

Поділитись: