Активіст і волонтер Роман Сініцин вважає, що кримінальне провадження розпочате проти нього через його пост у Facebook немає судових перспектив. Про це він повідомив в ефірі «Нині вже» на Громадському

Раніше Сініцин повідомив, що поліція порушила проти нього кримінальне провадження за статтею 345 КК України (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) через його пост у Facebook.

«Цей пост дуже сильно розійшовся, він обурив працівників поліції, я знаю що керівництво правоохоронних органів його бачило, тому вони завели кримінальну справу», — сказав Сініцин.

Також він додав, що справа немає судових перспектив, оскільки прямих погроз, збору та покупки інформації не було.

«Ми точно знаємо, що вся ця діяльність постійно дуже злить тих чи інших осіб», — додав Сініцин.

Сьогодні суд взяв Василя Мельникова під варту на два місяці з правом на заставу та відсторонив від виконання обов’язків.

Нагадаємо, 9 лютого перед зустріччю кандидатки в президенти Юлії Тимошенко з виборцями правоохоронці затримали людей, які йшли на акцію «Хто замовив Катю Гандзюк?». Як повідомила кореспондентка Громадського, поліція затримала членів націоналістичних організацій С14, «Невідомий патріот» та «Традиції й порядок».

Учасники акції стверджують, що поліція застосувала силу під час затримання, забрала їхні речі та відмовилася віддавати. Через це затримані почали «протестувати», після чого, за словами активістів, поліція застосувала сльозогінний газ та побила їх.

Держбюро розслідувань порушило кримінальну справу через можливе перевищення влади працівниками поліції.

Водночас у поліції заявили, що затримані не мають стосунку до мирної акції «Хто замовив Катю Гандзюк?», яка проходила на Контрактовій площі. Також поліція вважає, що затримані намагалися захопити Подільський райвідділок.

Увечері 9 лютого активісти поїхали до будинку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та «обстріляли» його салютами, протестуючи проти дій поліції.


Поділитись: