У Києві перед зустріччю Тимошенко з виборцями затримали активістів з плакатами «Хто замовив Катю Гандзюк?»
На Контрактовій площі у Києві перед зустріччю кандидатки в президенти Юлії Тимошенко з виборцями правоохоронці затримали активістів з плакатами «Хто замовив Катю Гандзюк?».

Зокрема, затримали учасників праворадикальної організації С14, які були з плакатами із закресленими прізвищами голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера та з написами «Хто замовив Катю Гандзюк?».
У поліції повідомили, що на Контрактовій площі затримали «організовану групу молодиків із закритим обличчям».
«У службовому транспорті молодики повикидали зеленку, а вже в управлінні у них вилучили ножі, газові балончики та пістолет. Зараз вони надають пояснення. Їх діям буде надана правова оцінка», — йдеться в повідомленні.
«Це були активісти С14, що тримали плакати з питанням «Хто замовив Катю Гандзюк?» і плакатом про Мангера», — повідомили активісти спільноти «Хто замовив Катю Гандзюк?» у коментарі Громадському. Також, за їхніми словами, поліція застосувала силу під час затримання активістів.
Активіст Роман Сініцин у коментарі Громадському зазначив, що спочатку їх доставили в райвідділ Подільської поліції й одразу відпустили. Утім у затриманих забрали особисті речі через, що вони почали «протестувати». Після чого, поліція застосувала сльозогінний газ та почала бити. Серед затриманих є представники праворадикальної організації С14, зокрема їхній координатор, якого затримали вже біля відділку поліції. Також Сініцин повідомив, що зараз є травмовані, а на місце подій приїхала швидка допомога.
«Мене повалили на землю і били при виході в управління поліції. О 13:00 ми йшли по Контрактовій з хлопцями, до нас підійшла група поліції, уточила й запихнула до авто. Причин не пояснила. Ми йшли на акцію на підтримку Каті. У відділку нас допитували, проводили обшуки. Потім нас відпустили, ми спустилися вниз хотіли забрати речі. У хлопців позабирали легальні балончики та ножі. Потім приїхали 2 автозаки, почалася бійка, всіх вивели на вулицю», — повідомив учасник праворадикальної організації С14.
Адвокат Масі Наєм повідомив Громадському, що наразі у відділку перебуває 19 осіб, їм інкримінують хуліганство та захоплення будівлі.
Раніше очільник Херсонської облради Мангер заявив, що готовий піти з посади через справу Гандзюк.
31 січня очільник Херсонської облради Мангер зупинив членство в «Батьківщині» на час розслідування вбивства активістки Катерини Гандзюк. «Батьківщина» задовольнила заяву Мангера про призупинення членства
Раніше батько Катерини Гандзюк, виступаючи на засіданні комісії щодо її вбивства, згадав прізвище Мангера.та голови Херсонської ОДА Андрія Гордєєва. За його словами вони мали контакти з підозрюваним в організації вбивства Олексієм Левіним.
За словами керівника союзу ветеранів АТО та волонтерів Олешківського району та лідера групи «Кордон» Олександра Цегельника, підозрюваний в організації вбивства Гандзюк Олексій «Левін» забезпечував силове прикриття голови Херсонської ОДА Андрія Гордєєва та голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера.
Зазначимо, що в матеріалі «Час колотися — хто замовив Катю Гандзюк?» авторка Катерина Мола згадувала прізвище Мангера.
Вона у тексті ствердила, що Гандзюк пов'язувала Мангера (який був колишнім помічником депутата «Партії Регіонів» Журавка, що переховується в «ДНР», за словами Моли) з росіянами.
Також вона зазначила, що про діяльність Мангера і його кримінальне минуле найближчий друг Гандзюк Сергій Нікітенко зняв фільм. Після публікації фільму Нікітенка побили невідомі.
.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто замовив Катю Гандзюк?
Нагадаємо, 4 лютого активісти вимагали від президента Петра Порошенка звільнити з посад членів його політичної партії, які можуть бути причетні до вбивства Гандзюк.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Ми повинні знати ім'я замовника» — наша остання розмова з Катею Гандзюк
Гандзюк критикувала обласне управління Нацполіції Херсонщини й інші органи влади. Восени 2017-го вона у дописі на Facebook звинуватила начальника Управління захисту економіки Нацполіції в області Артема Антощука у вимаганні від міської влади хабара — 3% від сум усіх підрядів і тендерів. Відтак Антощук написав заяву «заднім числом», що йому нібито пропонували хабар. А згодом правоохоронці прийшли з обшуками на роботу до самої Гандзюк.
Напад на Гандзюк сколихнув українське суспільство. Українське представництво міжнародного антикорупційного руху Transparency International закликало правоохоронців до результативного розслідування атаки на Катерину Гандзюк.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Голова Херсонської ОДА відповів на звинувачення у причетності до вбивства Гандзюк
- Поділитися: