Світ / США

Актор Кевін Спейсі не визнав себе винним у домаганнях до 18-річного хлопця

The Independent
Світ/США/Актор Кевін Спейсі не визнав себе винним у домаганнях до 18-річного хлопця
Зберегти
Вигляд
Актор серіалу «Картковий будинок» Кевін Спейсі у суді Массачусетсу 7 січня не визнав себе винним у сексуальних домаганнях до 18-річного хлопця у 2016 році. Це було попереднє слухання справи про сексуальне домагання проти Кевіна Спейсі.

Під час засідання актор не промовив ні слова, відповідно до законів штату, якщо підсудний не заявляє про свою невинуватість, це автоматично зараховують як невизнання провини.

Актора звинувачують в тому, що літом в 2016 році в одному з ресторанів Нантакета він торкався геніталій 18-річного хлопця. Спейсі не визнає свою провину.

Суддя лише призначив дату наступного слухання на 4 березня. Актору дозволили не бути присутнім на слуханні. Спейсі також просив суддю дозволити не з'являтись до суду і 7 січня, утім суддя відхилив це прохання.

Також суд наказав Спейсі триматись на відстані від свого обвинувача та його родини.

Нагадаємо, у листопаді Netflix почав показ останнього сезону «Карткового будиночка» без Кевіна Спейсі.

Кевін Спейсі, який виконував головну роль у п'яти попередніх сезонах, був відсторонений від зйомок у серіалі після звинувачень в сексуальних домаганнях.

Спейсі вибачився за домагання й оголосив про свою гомосексуальність.

Повідомлялося, що поліція Лондона може розслідувати пов'язані з Кевіном Спейсі випадки домагань.

Спейсі заявив, що шукає лікарів після низки звинувачень у домаганнях до чоловіків і неповнолітніх.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Ми ще не закінчили»: актор Кевін Спейсі записав перше відеозвернення за рік після звинувачень у домаганнях.

Пов`язані новини