Лондонська поліція розслідує ймовірні випадки сексуального домагання, до яких може мати стосунок американський актор Кевін Спейсі і які могли трапитись у 2008 році.

Лондонська поліція розслідує ймовірні випадки сексуального домагання, до яких може мати стосунок американський актор Кевін Спейсі і які могли трапитись у 2008 році.

Про це повідомляє Sky News з посиланням на джерела.

Правоохоронці офіційно не називали ім'я актора, однак, зазначили, що підрозділ з розслідування сексуальних злочинів розслідує повідомлення, з яким у поліцію звернулись 2 дні тому.

Водночас, низка британських таблоїдів, зокрема The Sun повідомили, що предметом розслідування є саме актор Спейсі.

Як повідомляє AP з посиланням на поліцію, офіційно правоохоронці лише повідомили, що розслідують випадок 2008 року, який трапився в районі Лондона Ламбет.

Зазначимо, у цьому районі розташований театр Old Vic, де Спейсі був художнім керівником. Однак керівну посаду він займав там з 2013 по 2015 роки.

Раніше Спейсі заявив, що шукає лікарів після низки звинувачень у домаганнях до чоловіків і неповнолітніх.

Актора Кевіна Спейсі звинуватили у домаганнях 30 жовтня.

На BuzzFeed вийшла стаття, в якій актор Ентоні Репп розповів про домагання з боку Спейсі. Репп стверджує, що в 1986 році той  запросив його на вечірку й спробував зайнятися з ним сексом. Реппу тоді було 14 років.

Спейсі вибачився за домагання й оголосив про свою гомосексуальність.

Згодом продюсери повідомили, що шостий сезон американського серіалу  «Картковий будиночок», головну роль в якому виконує Спейсі, стане останнім, а пізніше зйомки серіалу призупинили.

Відтак ще кілька акторів звинуватили Спейсі в домаганнях.

Також повідомлялося, що Спейсі не отримає почесну нагороду  телевізійної премії «Міжнародна Еммі».

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: