Актора Джеймса Франко звинуватили у сексуальних домаганнях

10 січня, 2018 23:15
default/Актора Джеймса Франко звинуватили у сексуальних домаганнях
Зберегти
Вигляд
lead
Американського актора Джеймса Франко, який отримав премію «Золотий глобус» за кращу комедійну роль, звинуватили у сексуальних домаганнях.

Американського актора Джеймса Франко, який отримав премію «Золотий глобус» за кращу комедійну роль, звинуватили у сексуальних домаганнях.

Про це у Twitter заявила акторка Вайолет Палі.

Вона звинуватила актора у тому, що він домагався до неї у машині та схиляв її до сексу. Також Палі сказала, що актор намагався спокусити її 17-річну подругу.

Акторку у відповідь почали звинувачувати у брехні та вимагати доказів. Палі заявила, що має докази і незабаром про це з’являться певні деталі.

Своєю чергою сам Франко відкинув звинувачення акторки.

«Те, що я чув — не є правдою. Але я абсолютно підтримую людей, які вийшли, і можуть про це говорити, бо вони мовчали так довго», — сказав Франко.

 

A post shared by Golden Globes (@goldenglobes) on

Також актор звернувся до його колишньої партнерки по знімальному майданчику — Еллі Шиді. Шиді була обурена тим, що Франко допустили до церемонії «Золотого глобусу», де усі учасники виступили проти сексуальних домагань. Про це повідомляє ABC.

«Я не маю гадки про те, що я зробив Шиді. Я не мав з нею нічого, окрім як прекрасно проведеного часу, і я цілком її поважаю», — сказав про це Франко.

ДИВІТЬСЯ: Зірки вбралися в чорне на «Золотий глобус» на знак протесту проти домагань.

Раніше четверо жінок подали позови проти сценариста, режисера і продюсера дворазового володаря премії «Оскар» Пола Хаггіса.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: #ЯТакож: як жінки в США почали всесвітній флешмоб проти домагань.

6 грудня 2017 року TIME обрав персоною року колективного «порушника мовчання» — тих, хто відкрито заявив світові про домагання, зокрема, в Голлівуді.

Пов`язані новини