Міллі Боббі Браун стала наймолодшою Послинею доброї волі
Фото: UNICEF

Дитячий фонд ООН UNICEF призначив своєю Послинею доброї волі 14-річну акторку Міллі Боббі Браун, відому за роллю дівчинки-екстрасенса Елевен в серіалі «Дивні дива». Призначення приурочили до Міжнародного дня дитини 20 листопада.

У Фонді зазначили, що 14-річна Браун стала наймолодшою Послинею.

«Стати Послинею доброї волі UNICEF — це втілення мрії. Це велика честь — долучитися до цього вражаючого списку людей, які роками допомагали Фонду. Я з нетерпінням чекаю можливості побачити якомога більше дітей та юнаків, вислуховувати їхні історії та виступати від їхнього імені», — заявила Браун під час вручення.

На думку директорки UNICEF Генрієтти Форе, найкраще зрозуміти і захистити інтереси дітей зможе тільки дитина.

«Я знаю, що Міллі застосує всю свою пристрасть та самовідданість на захист прав дітей та юнаків в усьому світу», — сказала вона.

Браун підтримує UNICEF з 2016 року, вона була ведучою на церемонії з нагоди 70-річчя фонду і долучилася у 2017 до офіційних заходів Фонду з нагоди Міжнародного дня дитини.

Посли доброї волі UNICEF — відомі та визначні люди, які присвячують свій час тому, щоб привернути увагу громадськості до проблем дітей у сучасному світі, а також інформувати дітей та підлітків про їх права. Серед найвідоміших Послів UNICEF: Девід Бекхем, Орландо Блум, Джекі Чан, Ріккі Мартін, Лео Мессі та інші.

Нагадаємо, творці американського серіалу «Дивні дива» (Stranger Things) випустили книгу, в якій розповіли деталі зйомок та різні варіанти розгортання подій.

Також нагадаємо, UNICEF, Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) та Міністерство соціальної політики України запустили інформаційну кампанію з протидії насильству в сім'ях.

/Лев Коротаєвський

Поділитись: