Вартість акцій сервісу мікроблогів Twitter упали в ціні на понад 15% після оприлюднення даних про середньомісячну кількість користувачів.

Вартість акцій сервісу мікроблогів Twitter упали в ціні на понад 15% після оприлюднення даних про середньомісячну кількість користувачів.

Про це повідомляє Bloomberg.

Як зазначається, напередодні у Twitter проводили масштабні чистки неактивних та фейкових акаунтів, а також оголосили про боротьбу з «образливою риторикою».

Так, минулого місяці соціальною мережею користувалось 335 мільйонів людей, що на 1 мільйон менше ніж місяцем до цього.

У Twitter пояснють відтік абонентів, наслідками боротьби зі спамом, фейковими акаунтами та агресивною риторикою деяких користувачів.

В той же час, у компанії заявили про зростання доходів до 711 мільйонів доларів за місяць.

«Ми впевнені, що це є найкращим для довготермінових інтересів платформи і ми забезпечимо довготермінове зростання, якщо покращимо «здоров’я» публічних розмов у Twitter», — повідомили у компанії.

26 липня впали акції ще однієї американської соціальної мережі — Facebook. Зокрема, за один день компанія втратила близько 24% своєї вартості, що стало найбільшим падінням в історії біржевих торгів у США.

Раніше президент США Дональд Трамп звинуватив Twitter у «приховуванні» акаунтів представників Республіканської партії.

Twitter блокуватиме неперевірені та не прив’язані до номера телефона акаунти, якщо власники змінять ім’я на «Ілон Маск».

Також у соціальній мережі заблокували акаунти, пов’язані з російською розвідкою.

Поділитись: