Світ

Акції Facebook впали на рекордні 24%

26 липня, 2018 14:08
Світ/Акції Facebook впали на рекордні 24%
Зберегти
Вигляд
Вартість акцій компанії Facebook впала на рекордні 24%, що є найрізкішим падінням в історії компанії.

Вартість акцій компанії Facebook впала на рекордні 24%, що є найрізкішим падінням в історії компанії.

Про це повідомляє Bloomberg.

Зазначається, що акції впали на 24% після того, як фінансовий директор Девід Вехнер сказав, що темпи зростання виручки будуть знижуватися в третьому і четвертому кварталах.

Зазвичай квартальна виручка соціальної мережі становить близько 13 мільярдів доларів.

«Ми очікуємо зниження наших темпів зростання виручки в третьому і четвертому кварталі порівняно з попередніми звітними періодами», — каже фінансовий директор Facebook Девід Вейнер.

Раніше у Facebook заявили, що, ймовірно, компанія Cambridge Analytica незаконно отримала доступ до даних близько 87 мільйонів користувачів, а не 50 мільйонів, як повідомлялось раніше.

Нагадаємо, компанія з аналізу даних Cambridge Analytica, яка працювала над президентською кампанією президента США Дональда Трампа, незаконно отримала доступ до даних понад 50 мільйонів користувачів Facebook.

Cambridge Analytica пропонує бізнесменам і політикам послуги, які дозволяють «змінити поведінку аудиторії». Себто, вплинути на їхній вибір — чи це буде покупка дивану, чи обрання президента.

Цукерберг визнав помилки на фоні скандалу про використання особистих даних. Facebook закрив доступ до будь-яких послуг для компанії Cambridge Analytica. Засновник Facebook втратив понад $5 млрд через виток даних 50 млн користувачів Facebook.

В офісах Cambridge Analytica у Лондоні 23 березня провели обшуки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новий витік даних із Facebook: що треба знати про скандал із Cambridge Analytica.

Більше про:
# акції
# Facebook
Пов`язані новини