ENRU

Акція під Радою 17 жовтня може стати безстроковою — Саакашвілі

Політична акція, яка запланована на 17 жовтня на площі Конституції біля Верховної Ради, може стати безстроковою.

Про це екс-глава Одеської облдержадміністрації Міхеіл Саакашвілі заявив на прес-конференції У Києві, передає кореспондент Громадського.

За його словами, на мітингу 17 жовтня будуть представники «Батьківщини», «Самопомочі», «Народного контролю», «Руху нових сил», «Справедливості», а також від «Свободи» і «Національного корпусу».

Політик наголосив, що не виключає того, що акція буде безстроковою. За його словами, частина мітингувальників залишиться в Києві, а частина продовжить протестувати в регіонах.

«Якщо вони (влада, — ред.) проігнорують вимоги людей, то, я думаю, що частина людей може вирішити безстроково це (акцію, — ред.) продовжити, частина людей може виїхати в регіони і там це продовжити», — сказав він.

Саакашвілі додав, що під час основними вимогами демонстрантів буде заклик прийняти 3 закони про Антикорупційний суд, скасування депутатської недоторканності, а також новий закон про вибори.

«Ми очікуємо велику кількість людей з усієї України ... Я думаю, що люди будуть. Яка кількість, я не знаю», — додав він.

У вересні після позбавлення його українського громадянства Саакашвілі перетнув українсько-польський кордон, коли натовп прихильників «заніс» його на українську сторону, прорвавши кордон правоохоронців.

Наразі політик перебуває у Києві, генпрокурор Юрій Луценко стверджує, що екстрадувати Саакашвілі заважають «певні обставини».

Підписуйтесь на наш канал у Telegram