Політична акція, яка запланована на 17 жовтня на площі Конституції біля Верховної Ради, може стати безстроковою.

Політична акція, яка запланована на 17 жовтня на площі Конституції біля Верховної Ради, може стати безстроковою.

Про це екс-глава Одеської облдержадміністрації Міхеіл Саакашвілі заявив на прес-конференції У Києві, передає кореспондент Громадського.

За його словами, на мітингу 17 жовтня будуть представники «Батьківщини», «Самопомочі», «Народного контролю», «Руху нових сил», «Справедливості», а також від «Свободи» і «Національного корпусу».

Політик наголосив, що не виключає того, що акція буде безстроковою. За його словами, частина мітингувальників залишиться в Києві, а частина продовжить протестувати в регіонах.

«Якщо вони (влада, — ред.) проігнорують вимоги людей, то, я думаю, що частина людей може вирішити безстроково це (акцію, — ред.) продовжити, частина людей може виїхати в регіони і там це продовжити», — сказав він.

Саакашвілі додав, що під час основними вимогами демонстрантів буде заклик прийняти 3 закони про Антикорупційний суд, скасування депутатської недоторканності, а також новий закон про вибори.

«Ми очікуємо велику кількість людей з усієї України ... Я думаю, що люди будуть. Яка кількість, я не знаю», — додав він.

У вересні після позбавлення його українського громадянства Саакашвілі перетнув українсько-польський кордон, коли натовп прихильників «заніс» його на українську сторону, прорвавши кордон правоохоронців.

Наразі політик перебуває у Києві, генпрокурор Юрій Луценко стверджує, що екстрадувати Саакашвілі заважають «певні обставини».

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: