УКРАЇНА

Активісти «Автономного опору» заявили, що їм підкинули зброю

15 жовтня, 2017 00:38
УКРАЇНА/Активісти «Автономного опору» заявили, що їм підкинули зброю
Зберегти
Вигляд
lead
Активісти лівої організації «Автономний опір» заявляють, що правоохоронці у Львові підкинули їм зброю і продовжують не допускати їх на акцію.

Активісти лівої організації «Автономний опір» заявляють, що правоохоронці у Львові підкинули їм зброю і продовжують не допускати їх на акцію.

Про це Громадському повідомив один із активістів  «Автономного опору» Сергій Большаков.

За його словами, слідчі, які прибули у двір будинку, де активісти заблоковані, знайшли в одному з кутів будинку сумку, в який лежав «пістолет невідомого характеру».

Фото: Євген Васильєв

Большаков переконаний, що зброю їм підкинули. За його словами, після того, як їх заблокували, один зі слідчих одразу пішов у той кут, де була знайдена зброя. «Не вдалось підкинути на обшуках, вони це зробили зараз», — наголосив він.

Як повідомив Большаков, зараз правоохоронці готуються відвезти активістів до відділку. За його словами, заблоковані близько 30 людей.

Активістка «Автономного опору» Ярина Волошин повідомила у Facebook, що один зі слідчих перед тим, як знайшли зброю, відмовлявся пред'явити посвідчення.

Раніше активісти «Автономного опору» повідомили, що представники поліції та ультраправих організацій не пустили їх на марш УПА.

Вранці 12 жовтня у Львові працівники СБУ провели обшуки у помешканнях і затримали 7 учасників організації лівих націоналістів «Автономний опір». Їх підозрюють у підготовці державного перевороту.

Після дня допитів у Львівському міському управлінні поліції, усіх відпустили, але вручили повістки на подальші допити. Серед затриманих — учасники кримського Євромайдану Максим Осадчук та Денис Мацола.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що треба знати про обшуки і затримання активістів «Автономного опору».

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини