Фонд гарантування вкладів фізичних осіб з 1 січня 2017 буде продавати всі активи збанкрутілих банків на ProZorro.Продажі.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб з 1 січня 2017 буде продавати всі активи збанкрутілих банків на ProZorro.Продажі.

Про це повідомляє прес-служба Фонду.

«В рамках реалізації пілотного проекту, усі активи неплатоспроможних банків розподілятимуться на продаж виключно на організаторів торгів, під’єднаних до системи ProZorro.Продажі. Сподіваємося, що система ProZorro.Продажі забезпечить збереження ринкових принципів у ході проведення аукціонів», — сказав директор-розпорядник Фонду Костянтин Ворушилін. 

Повідомляється, що рівний доступ до інформації про активи та до участі в аукціонах мають максимально розширити коло потенційних покупців, які у ході торгів визначать їх ринкову ціну,

Відповідно до прийнятого Фондом рішення, майданчики, які не підключені до системи ProZorro.Продажі, проводитимуть аукціони за вже розподіленими на них активами до 1 лютого 2017 року.

У разі, якщо до цього часу ще залишаться непродані лоти,  їх розподілять на майданчики, під’єднані до ProZorro.Продажі.

Тому уже починаючи з лютого наступного року усі аукціони проходитимуть тільки за новою системою.

«На сьогодні Фондом акредитовано 12 майданчиків, які уже долучилися до реалізації пілотного проекту. До кінця року до системи планують приєднатися ще низка організаторів аукціонів. І ми готові оголосити ринку додаткову акредитацію», — додали у Фонді.

Раніше Фонд гарантування вкладів фізичних осіб попросив ГПУ та НАБУ перевірити свою роботу. 

Раніше повідомлялось, що продаж активів через «Prozorro.продажі» дозволить швидше повертати гроші вкладникам збанкрутілих банків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лот на 100 мільярдів: як продати збанкрутілі банки.

Поділитись: