Голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія подав позов до Окружного адмінсуду Києва з вимогою, аби Служба безпеки повернула йому доступ до державної таємниці.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби ОАСК. Також позов hromadske прокоментував сам Асаланія.

В повідомленні суду йдеться, що позивач просить визнати протиправним розпорядження Центрального управління СБУ, яким було скасовано його допуск до державної таємниці.

«На думку Зурабі Аласанії, висновки СБУ про скасування його допуску до держтаємниці, були передчасними та такими, що винесені без повного та об’єктивного дослідження фактів», — йдеться у повідомленні.

Наразі суд вирішує, чи відкривати провадження в адміністративній справі. 

Сам Зураб Аласанія розповів hromadske, що доступ до державної таємниці він мав 11 років, працюючи на різних посадах. Водночас він переконує, що за весь час ні разу не скористався цим правом і доступ «нічого не давав».

Саму процедуру СБУ у наданні та позбавленні доступу Аласанія називає непрозорою і каже, що до суду подав зокрема через це.

«Це виглядає з боку СБУ непрозоро, тому що вкрай непрозора ситуація. Хтось щось там вирішує, порушуючи мої права», — зазначив голова Національної суспільної телерадіокомпанії.

Також дивіться інтерв'ю з Зурабом Аласанією в програмі «Мокрик По Живому» на hromadske.

Поділитись: