Десять років тому українці не вміли пити каву на ходу зі штучного стаканчика із кришечкою і трубочкою. Тепер ми намагаємося відучити себе від цієї звички і просто пити каву, бо у світі стало забагато шкідливого пластику.

А ще за 10 років, може, і кава буде віртуальною чи телекінетичною. Ще вчора дівчата не ображалися на звертання «дівчата», а чи точно вони не ображатимуться на це завтра? Тренди змінюються так швидко, що ми не завжди встигаємо в них розібратися, а наш Альберт взагалі дійшов до межі. Він покликав дитячого письменника, який п’є, репера, який не п’є, автора неполіткоректних віршів, юних панк-музиканток, психологиню, трансгендерну жінку та ще декількох цікавих гостей, щоб спитати їх, чи стали ми любити одне одного більше, коли почали підкреслено толерувати (тобто терпіти?). Чи саджатимуть у наступному десятилітті людей у тюрму за віртуальний секс із 3D моделлю колишньої без її дозволу? Чому ЗОЖ переміг секс-драгз-рок’н’рол і чи не нудно бути хорошим, жити довго і свідомо, але без шкідливого олів’є з майонезом?

Якщо хочете знати, що чекає нас у новому році і десятилітті, дивіться наше новорічне відео «Альберт на межі». Тільки ПОПЕРЕДЖАЄМО: оскільки ми на межі, у відео є нецензурна лексика, яку ми вирішили не запікувати)

Поділитись: