Американський фотограф Стів Райс зміг зробити рідкісне фото ракети на тлі повного Місяця. Такий ракурс фотографи не могли зловити протягом останніх 20 років.

Фото автор поширив у своєму Instagram, наголосивши, що це була його давня мрія.

Шанс зробити таке фото випав Стіву Райсу, коли компанія Northrop Grumman оголосила, що збирається відправити черговий вантаж на МКС на космічному кораблі Cygnus. Місія повинна була доставити на МКС харчові продукти, воду та обладнання для наукових експериментів.

Однак «наявність запуску» в повний місяць — це лише частина успіху. Для фотографії потрібен був і вдалий ракурс (місце зйомки), і хороші погодні умови. Вивчивши прогнози погоди й траєкторію зйомки, Райс знайшов ідеальне місце для свого кадру мрії: узбіччя дороги поруч з кукурудзяним полем за 5,5 кілометрів від стартового майданчика NASA.

Проблеми перед зйомкою

Як передає ScienceAlert, коли до запуску ракети залишалося всього 16 хвилин, Райс виявив, що встановлює своє спорядження в сотнях метрів від того місця, де він повинен був бути.

«Вночі було важко знайти потрібне місце, і я опинився не там. Мені довелося кинути все назад в машину, проїхати дорогою до потрібного місця і знову почати встановлення», — розповів фотограф.

Поспішав не даремно

Райс встиг доїхати до потрібного місця і зробити кілька вдалих кадрів, дев'ять з яких він розмістив у соцмережі. Однак фотограф зазначає, що відео (дивіться вище), яке він зміг зняти в ту ніч, ще більш неймовірне.

Райс називає «великим успіхом» те, що йому вдалося зловити цей момент як на фото, так і на відео.

Поділитись: