Міська рада Сомервіля в американському штаті Масачусетс ухвалила нове розпорядження про домашнє партнерство, яке передбачає узаконення поліаморних відносин.

Про це повідомляє CNN.

Нове розпорядження місцеві депутати розробили, аби допомогти неодруженим жителям міста відвідувати своїх партнерів / партнерок, які лежать у лікарні з коронавірусною хворобою.

До нього перед голосуванням додали положення про поліаморію — таким чином, тепер вона визнаватиметься на рівні штату, втім, вочевидь, про її юридичне закріплення, приміром, через шлюб, не йтиметься.

«Люди живуть і, певно, завжди жили в поліаморних відносинах. Наразі наші закони заперечують їхнє існування. І мені здається, що на будь-якому законотворчому рівні це неправильно», — сказав CNN член міськради Сомервіля Ленс Дейвіс.

Як зазначає CNN, Масачусетс, де розташований Сомервіль, першим зі штатів США легалізував одностатеві шлюби — у 2000 році.

Поліаморія — система етичних поглядів на кохання, яка припускає можливість існування множинних любовних відносин у однієї людини з кількома людьми (а також між декількома людьми) одночасно, з дозволу і схвалення всіх учасників цих відносин.

Більшість країн світу юридично не забороняє поліаморію (якщо не йдеться про гомосексуальні відносини), але й не визнає її як вид відносин, тим більше — шлюбу, який описується як союз двох людей. У 2017 році у США, втім, уперше у світі офіційно визнали поліаморний шлюб трьох чоловіків.

Поділитись: