Американський мільярдер та колишній мер Нью-Йорка Майкл Блумберг офіційно претендує на те, що бути кандидатом від Демократичної партії на виборах президента США у 2020 році.

«Я йду в президенти, щоб перемогти Дональда Трампа і відродити Америку. Я вірю, що мій унікальний досвід у бізнесі, уряді та благодійництві дозволить мені перемогти», — написав Блумберг у Тwitter.

Мільярдер відмовився від пожертвувань і заявив, що сам профінансує свою кампанію.

Він переконаний, що Трамп уособлює загрозу існування США та американських цінностей.

«Якщо він (Трамп — ред.) проведе ще один термін на посаді, ми можемо ніколи не оговтатися від шкоди. Ставки високі як ніколи. Ми повинні перемогти на цих виборах. І ми повинні почати відроджувати Америку», — йдеться у заяві Блумберга.

Нагадаємо, 8 листопада 77-річний Блумберг подав документи для участі у праймеріз Демократичної партії в Алабамі. Внутрішньопартійні вибори в Алабамі відбудуться 3 березня.

Мільярдер вважає, що жоден з нині наявних кандидатів від демократів не зможе перемогти Трампа на майбутніх виборах, тому він вирішив вступити в гонку. Раніше Блумберг, зокрема, висловлював свої занепокоєння щодо стабільності кампанії колишнього віцепрезидента США та потенційного конкурента Трампа Джо Байдена.

Зараз на п’яти Джо Байдену в рейтингу опитувань наступають сенатор від штату Вермонт Берні Сандерс та сенаторка від штату Массачусетс Елізабет Уоррен. Участь Майкла Блумберга у виборчій кампанії може кардинально змінити передвиборчу боротьбу серед демократів.

Поділитись: