Американський винахідник Майкл Г’юс розбився на смерть під час спроби злетіти на саморобній ракеті в одній із пустель штату Каліфорнія. Він брав участь у зйомках телепрограми про пілотів-аматорів.

Як повідомляє BBC, ракета з чоловіком впала майже одразу після злету неподалік містечка Барстоу. Г’юс, за повідомленнями, на той час брав участь у зйомках шоу «Homemade Astronauts» («Сам собі астронавт») про людей, які виготовляють саморобні ракети.

Видання зазначає, що Г’юс намагався злетіти на висоту 1,5 кілометра, однак ракета майже одразу після початку запуску почала стрімко падати. Її аварійний парашут розкрився надто рано, тому не зміг пом’якшити падіння.

За словами місцевої поліції, Г’юс помер одразу після падіння.

Американський телеканал Science Channel, який фільмував шоу «Homemade Astronauts» з чоловіком, у своєму повідомленні зазначив: «У цей складний час думками й молитвами з його сім’єю та друзями. Здійснити цей запуск було його мрією, і Science Channel був присутній в ту мить, аби зафільмувати його подорож».

«Шалений» Майк Г’юс відомий своїми спробами довести, що Земля насправді пласка. У березні 2018 року він здійснив перший політ на своїй ракеті з паровим двигуном, аби сфотографувати зверху земну поверхню й довести свою правоту. Ракета піднялася на висоту близько 570 метрів, після чого почала падати.

Г’юс тоді зазначав, що планує провести кілька пробних запусків ракет, після чого піднятися на кілька тисяч метрів і сфотографувати «земний диск» і таким чином довести, що Земля пласка.

У 2002 році чоловік встановив світовий рекорд за найдовший стрибок у лімузині — понад 31 метр.

Поділитись: