УКРАЇНА

Американські ЗМІ неправильно витлумачили позицію Трампа щодо Криму — Волкер

9 липня, 2018 07:22
УКРАЇНА/Американські ЗМІ неправильно витлумачили позицію Трампа щодо Криму — Волкер
Зберегти
Вигляд
Сполучені Штати не планують визнавати Крим частиною Росії, американські ЗМІ неправильно витлумачили позицію глави Білого дому Дональда Трампа.

Сполучені Штати не планують визнавати Крим частиною Росії, американські ЗМІ неправильно витлумачили позицію глави Білого дому Дональда Трампа.

Про це заявив спецпредставник Держдепу США по Україні Курт Волкер в інтерв'ю російськомовному німецькому телеканалу OstWest.

«Я думаю, що американські ЗМІ поспішили з історією про можливість визнання анексії Криму, Білий дім пізніше висловився дуже ясно. Радник президента з національної безпеки Джон Болтон, і прес-секретар Білого дому Сара Сандерс прояснили, що США не планують визнавати російську анексію Криму. Так і слід розуміти американську позицію», — сказав Волкер.

Нагадаємо, американське видання BuzzFeed News із посиланням на власні джерела написало, що Дональд Трамп на саміті «Великої сімки» сказав світовим лідерам, що «Крим — російський, бо всі там говорять російською».

Крім цього, Трамп начебто запитував у світових лідерів, для чого вони підтримують Україну, адже це «одна з найбільш корумпованих держав світу».

Речниця Білого дому Сара Сандерс заявила, що їй нічого не відомо щодо висловлювання президента Трампа на саміті «Великої сімки» про «російський Крим».

У посольстві Сполучених Штатів у Росії також заявили, що позиція США щодо статусу анексованого Криму незмінна. Радник Трампа з нацбезпеки також заявив, що позиція США щодо невизнання анексії Криму не зміниться.

На території Криму 16 березня 2014 року відбувся не визнаний світовою спільнотою так званий «референдум» про статус півострова. Президент Росії Володимир Путін 18 березня 2014 року оголосив про« включення Криму до складу РФ» - таким чином Росія анексувала український півострів.

Україна, Європейський союз та Сполучені Штати не визнали результати голосування на так званому «референдумі». 

Пов`язані новини