Fort Ross Ventures зібрав 200 мільйонів доларів, щоб допомогти американським інноваційним компаніям вийти на російський ринок.

Fort Ross Ventures зібрав 200 мільйонів доларів, щоб допомогти американським інноваційним компаніям вийти на російський ринок.

Про це повідомляє Reuters.

Зібрати необхідну суму грошей венчурному фонду не завадили запроваджені американським урядом санкції проти російських олігархів та компаній, які вже завдали мільярдних збитків російській компанії «Русал».

Компанія має намір надавати кредитні кошти в сумі від 5 до 10 мільйонів доларів американським стартапам, які планують виходити на російський ринок.

Засновником фонду є Віктор Островський, колишній керівник технологічного відділу російського «Сбербанку», який також інвестував у Fort Ross.

«Поки що все йде досить непогано», — зазначив Островський, коментуючи збір коштів до венчурного фонду.

Він також зазначив, що російський ринок є привабливим для іноземних стартапів, незважаючи на політичну та економічну напругу між США та Росією.

Раніше Росія в Лондоні продала євробондів на 4 мільярди доларів одразу після того, як в Британії оголосили про запровадження санкцій проти РФ.

Також повідомлялось, що американські санкції можуть зачепити російські державні банки, якщо ті спробують допомогти «Русалу».

Вперше з 2015 року Росія скасувала продаж державних облігацій через нові американські санкції.

Також повідомлялось, що іноземні інвестори можуть втратити 1,6 мільярди доларів від санкцій США проти російського «Русалу».

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile