Печерський районний суд поновив колишню ректорку Національного медичного університету імені Богомольця Катерина Амосова на посаді керівника навчального закладу.

Про це Амосова повідомила у Facebook.

«Раніше мене поновили три судові інстанції, включно з Верховним судом. Одночасно наказом Міністра юстиції від 21.11.2019 скасовано незаконне внесення сільською радою Вінницької області до реєстру Кучіна Ю. як керівника НМУ ім. О. О. Богомольця», — написала вона.

Також Амосова розповіла про своє бачення причин звільнення на ґрунті особистої неприязні з колишнім керівництвом Міністерства охорони здоровʼя в особі Уляни Супрун.

У документі суду зазначено, що інстанція зобовʼязує НМУ виплатити 278 тисяч грн зарплатні за час вимушених прогулів (понад рік). Також МОЗ має виплатити їй 1 тисяч грн моральної компенсації і сплатити судові витрати у розмірі 4,5 тисяч грн.

Нагадаємо, Амосову неодноразово звільняли з посади ректорки, але вона поновлювалася через суд, а також намагалася захопити будівлю вишу з «прихильниками».

Екс-очільниця Міністерства охорони здоров’я Уляна Супрун заявила, що Держбюро розслідувань порушило справу через звільнення Амосової.

Раніше Супрун розповіла про погрози та напад під час роботи у МОЗ саме після звільнення Амосової.

Поділитись: