Ангеліна Карякіна лишає посаду головної редакторки hromadske.

«На жаль, у нас з керівництвом організації різні погляди на її майбутнє. Неймовірно боляче йти з редакції, яку ми збирали 4 роки і яка, без перебільшення, — найкраща незалежна мультимедійна редакція країни. Працювати і рости разом з таким колективом було справжнім професійним авансом і, без зайвого пафосу, найбільшою честю для мене. Я лишаюся членкинею ГО і буду далі працювати для того, щоб ця організація могла виконувати свою місію і займатися справжньою незалежною журналістикою», — коментує ситуацію Карякіна.

«Мені дуже прикро, що Ангеліна покидає редакцію, яку кілька років формувала, а багатьох фактично виростила. Для hromadske це велика втрата, адже Ангеліна — приклад професійної роботи за найвищими світовими стандартами журналістики, а також в абсолютній синергії з місією та цінностями організації», — коментує Голова ГО Юлія Банкова. 

Ангеліна Карякіна працювала на hromadske з 2015 року. Конкурс на посаду головного редактора hromadske буде оголошено незабаром.

UPD: в Ангеліни Карякіної закінчився термін дії трудової угоди. Редакторці було запропоновано інший формат угоди з тими ж самими функціональними обов’язками, але Карякіну не влаштували оновлені умови співпраці. Посаду головного редактора не скорочували — відкритий конкурс на неї буде оголошено найближчим часом.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile