Світ

Англієць проїхав 30 тисяч км та «намалював» маршрутом «Stop Brexit»

10 серпня, 2018 19:53
Світ/Англієць проїхав 30 тисяч км та «намалював» маршрутом «Stop Brexit»
Зберегти
Вигляд
lead
Так він виступив проти виходу Британії зі складу Євросоюзу та закликав до свободи пересування.

Англієць Енді Парді звільнився з роботи та проїхав Європою 30 тисяч кілометрів, «намалювавши» своїм маршрутом слова «Stop Brexit». Так він виступив проти виходу Британії зі складу Євросоюзу та закликав до свободи пересування.

Про це повідомляє The Telegraph.

28-річний Парді придбав за 6 тисяч фунтів мікроавтобус та відслідковував лінію свого маршруту за GPS-трекером. Ще 5 тисяч фунтів Парді витратив, подорожуючи 32-ма країнам. У дорозі чоловік пробув чотири тижні.

«Я завжди хотів зробити щось подібне навколо Європи і також я був розчарований тим, як тема Brexit розгортається останні роки. Я хотів залишити свою роботу і зробити щось для себе, але також я намагався згуртувати навколо цього якомога більше людей», — сказав Парді.

23 червня 2016 року у Британії відбувся референдум, який показав, що 52% британців воліють покинути Євросоюз. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Якими будуть наслідки Брекзиту для України та НАТО?

29 березня 2017 року Велика Британія офіційно повідомила Європейський союз про свій намір покинути ЄС, запустивши процедуру Brexit.  

На переговорах Британії та ЄС вирішили продовжити перехідний період Brexit до 2020 року. Повідомлялось, що остаточна вартість Brexit для Британії може сягнути 55 мільярдів євро. Цю суму країна виплачуватиме ЄС до 2064 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Британія залишає ЄС, але не Україну — британський міністр у справах Європи

Більше про:
# Brexit
Пов`язані новини