Глава САП Назар Холодницький
Фото: УНІАН

«Центр протидії корупції» презентував реєстр «злитих» Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою справ. Тепер учасники антикорупційної організації закликали главу САП Назара Холодницького відзвітувати про такі провадження.

«Назар Холодницький, пропонуємо наступного тижня в офісі ЦПК публічно за участі журналістів обговорити «злиті» САП справи. Давайте почнемо зі справи «рюкзаків Авакова»,написав голова Центру протидії корупції Віталій Шабунін.

Шабунін додав, що на звіті мали б бути присутні і представники Національного антикорупційного бюро.

Сам Холодницький заявив, що готовий обговорити «реєстр злитих справ». У коментарі «Укрінформ» Він зазначив, що САП вже проводить консультації з приводу розслідування певних кримінальних проваджень з громадськими активістами, серед яких представники «Реанімаційного пакету реформ», Transparency International Ukraine. У таких зустрічах також брали участь і представники Центру протидії корупції.

«Ми всі ті їх «злиті» справи готові публічно обговорити. І не я, а кожен процесуальний керівник, який є в кожному х цих проваджень», — сказав Холодницький.

Серед справ, про які йдеться у реєстрі, є справа «рюкзаків», справа щодо пропонування хабараСупрун, корупційний скандал всередині Федерації футболу України, справа з незаконними оборутками МАУ та інші.

Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру створили в грудні 2015 року для процесуального керівництва у справах Національного антикорупційного бюро та здійсненні публічного обвинувачення в судах. Саме від прокурорів залежить якість розслідувань топ-корупції та вироки суду, а, отже, чи будуть фігуранти гучних справ нести покарання за корупцію.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile