Антимонопольний комітет України наклав штрафи на компанії «Північно-український будівельний альянс» та «Спецбуд-плюс», які входять до корпорації «Укрбуд», у розмірі 112 мільйонів гривень за вчинення узгоджених дій під час тендеру на реконструкцію Шулявського мосту.

Про це йдеться у повідомленні АМКУ.

«Базуючись на зібраних доказах, 19 червня 2019 р. Тимчасовою адмінколегією АМКУ накладено штраф на ТОВ «Північно-український будівельний альянс» та ТОВ «Спецбуд-Плюс» за вчинення антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів, у розмірі 112 млн грн (по 56 млн грн на кожну з компаній)», — повідомляють в Антимонопольному комітеті.

Зокрема, компанії підозрюють у тому, що вони надавали підроблені документи під час проведення тендерів, а також узгоджували свої дії на тендерах так, щоб отримати у них перемогу, тобто порушували доброчесну конкуренцію.

Раніше у компанії «Північно-український будівельний альянс» повідомляли, що у разі накладання на неї штрафу Антимонопольного комітету компанія може стати банкрутом, що унеможливить подальшу реконструкцію Шулявського шляхопроводу.

5 липня 2018 року Київська адміністрація затвердила проект реконструкції транспортної розв'язки на перетині проспекту Перемоги з вулицею Гетьмана.

Затверджений КМДА проект передбачає будівництво неповного «чотирилисника» з трьома з'їздами — замість класичних для «чотирилисника» чотирьох. 

Загальна кошторисна вартість будівництва станом на червень 2018 року становила 830 мільйонів гривень. 

Як повідомляла програма Схеми, переможцем тендеру на проведення реконструкції Шулявського мосту стала фірма ТОВ «Північноукраїнський будівельний альянс», яка належить помічнику народного депутата Максима Микитася.

Поділитись: