Антимонопольний комітет України повідомив, що засідання у справі щодо порушення умов вільної конкуренції на ринку енергетики компанією Ріната Ахметова «ДТЕК» перенесено на 28 грудня 2018 року.

Зазначається, що засідання розпочнеться о 10 годині ранку. На ньому розглянуть справу про порушення умов вільної конкуренції компаніями «ДТЕК Дніпроенерго», «ДТЕК Східенерго» та «ДТЕК Західенерго», які належать до вертикально-інтегрованого енергетичного холдингу українського олігарха.

Раніше повідомлялось, що розгляд справи проти компанії «ДТЕК» мав відбутися 17 січня 2019 року.

Компанія ДТЕК — одна з найбільших енергетичних корпорацій у Східній Європі. Їй належить 9 з 15 українських теплоелектростанцій, а також 17 шахт та вугільнозбагачувальні комплекси. Загалом, компанія є фактичним монополістом на ринку генерації теплової електроенергії в Україні.

Попереднє засідання Антимонопольного комітету у цій справі було зірване через те, що позивачі — НКРЕКП та Укренерго — не прибули на засідання. У Антимонопольному комітеті тоді заявили, що розглядатимуть справу навіть без позивачів.

Антимонопольний комітет почав розглядати справу щодо ознак порушення компаніями «ДТЕК Дніпроенерго», «ДТЕК Східенерго» та «ДТЕК Західенерго» законодавства про захист чесної конкуренції ще у 2015 році. Позивачами у справі виступили НКРЕКП та Укренерго.

Поділитись: