Антимонопольний комітет України розпочав розгляд справи про придбання акцій компанії «Мотор Січ» офшорною компанією Skyrizon Aircraft Holdings Limited та державним концерном Укроборонпром.

Про це повідомляє прес-служба АМКУ.

Зазначається, що комітет розслідує можливу концентрацію на ринку авіаційних двигунів, їхнього технічного обслуговування та ринку газотурбінних приладів. Для того, аби дослідити ситуацію на ринку, АМКУ відкрив провадження щодо купівлі одного з найбільших в Україні виробників авіаційних двигунів — компанії «Мотор Січ».

Зазначається, що Skyrizon Aircraft Holdings Limited зареєстрована на Британських Віргінських Островах. Раніше вона, спільно з Укроборонпромом, придбала контрольний пакет акцій «Мотор Січі». В АМКУ вважають, що це могло зробити вплив на конкуренцію на ринку.

«Мотор Січ» — одне з найбільших у світі підприємств, що виробляють авіадвигуни та турбіни для літаків. Компанія також має ліцензію на здійснення авіаперевезень. Зокрема, здійснює рейси з Києва до Ужгорода.

Напередодні стало відомо, що Антимонопольний комітет збирався визнати монополістом компанію «ДТЕК» Ріната Ахметова у 2016 році, однак несподівано змінив своє рішення.

Поділитись: