Технології

Концерн Антонов виготовлятиме електронні безпілотні повітряні таксі

17 липня, 2018 16:32
Технології/Концерн Антонов виготовлятиме електронні безпілотні повітряні таксі
Зберегти
Вигляд
Державна компанія Антонов розпочала стратегічне співробітництво з швейцарською компанією Air-ion Technologies SA щодо створення гібридних та повністю електричних безпілотних літальних апаратів.

Державна компанія Антонов розпочала стратегічне співробітництво з швейцарською компанією Air-ion Technologies SA щодо створення гібридних та повністю електричних безпілотних літальних апаратів.

Про це повідомляє прес-служба Антонова.

Відповідний меморандум про співпрацю компанії підписали під час аеросалону Фарнборо-2018, що проходить у Великій Британії.  Попередньо заплановано виробництво чотирьох типів БПЛА з максимальною злітною вагою 1500 кг та крейсерською швидкістю 185 км/год. 

«Антонов братиме участь у розробці планера цих літальних апаратів, виготовленні дослідних зразків, проведенні їх випробувань, сертифікації, а в перспективі на виробничих потужностях ДП Антонов планується налагодити лінію з серійного виробництва БПЛА», — йдеться у повідомленні.

В українській компанії повідомляють, що ринок безпілотних апаратів у світі зросте з 17,8 мільярдів доларів у 2017 році до 215 мільярдів доларів у 2023 році.

Раніше повідомлялось, що компанія «ДТЕК» Ріната Ахметова запустила пілотний проект обстеження стану ліній електропередач за допомогою безпілотників.

Нагадаємо, що Державна авіаційна служба в тимчасовому порядку використання повітряного простору України встановила низку обмежень на польоти безпілотників.

Натомість фахівці зазначають, що нові правила не мають юридичної сили, оскільки їх ще не зареєстрували в Мін’юсті. До того ж реєстрація документа стане великою помилкою, адже він надто недосконалий з юридичної точки зору та порушує конституцію й закони України.

На авіасалоні  Farnborough Airshow у Лондоні Антонов представив новий військово-транспортний літак Ан-178

Пов`язані новини