УКРАЇНА

Антимонопольний комітет підозрює «Дарницю» у концентрації фармринку

14 лютого, 2017 18:56
УКРАЇНА/Антимонопольний комітет підозрює «Дарницю» у концентрації фармринку
Зберегти
Вигляд
lead
Антимонопольний комітет України почав розгляд справи про можливу концентрації українського фармацевтичного ринку ЗАТ «Дарниця» шляхом придбання акцій ПАТ «Науково-виробничий центр» Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод».

Антимонопольний комітет України почав розгляд справи про можливу концентрацію українського фармацевтичного ринку закритим акціонерним товариством «Дарниця». Приводом для цього стало придбання «Дарницею» акцій публічного акціонерного товариства «Науково-виробничий центр» Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод».

Про це повідомляє прес-служба АМКУ.

Згідно з повідомленням, придбання «Дарницею» акцій заводу забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства.

Концентрація відбувається на ринках лікарських засобів, які впливають на систему травлення, серцево-судинну, нервову, респіраторну системи, систему крові й гемопоез, а також за рахунок дерматологічних, протипаразитних засобів, засобів які впливають на опорно-руховий апарат.

З метою прискорення збору даних про можливу концентрацію «Дарницею» на українському фармринку АМКУ проводить опитування зацікавлених осіб.

«Дарниця» придбала більше 50% акцій заводу у квітні 2016 року Комітет оштрафував компанію на 20,4 тис. грн за придбання 30% пакета акцій без відповідного дозволу регулятора.

У свою чергу, власник «Дарниці» народний депутат від партії «Блок Петра Порошенка» Гліб Загорій заявив, що компанія, отримавши дозвіл АМКУ на придбання понад 50% акцій БХФЗ, зможе вступити в процес переговорів з мажоритарними акціонерами цього заводу.

Однак акціонери останнього заявили, що не ведуть переговори про продаж контрольного пакета акцій, і залучають міжнародних консультантів для надання рекомендацій щодо визначення вартості підприємства і захисту від недружніх дій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Депутат БПП Загорій: бухгалтерка Луценка позичала у мене гроші на купівлю квартир. 

Пов`язані новини