Тбіліський міський суд повністю задовольнив клопотання прокуратури та помістив затриманого під час спецоперації у Тбілісі іноземця.

Тбіліський міський суд повністю задовольнив клопотання прокуратури та арештував затриманого під час спецоперації у Тбілісі іноземця.

Як пише Jam news, ім'я не називають.

Прокурорка Нана Хунчуа заявила, що ім'я і громадянство обвинуваченого, а також інші деталі справи, не розкриває в інтересах слідства.

«Ми не можемо назвати його ім'я, бо знаємо його позицію з цього питання. Крім того, виходячи з інтересів слідства, ми також не вважаємо за доцільне називати його особистість на цьому етапі », — сказала вона.

Прокуратура публікує тільки його ініціали — С.Д., і зазначає, що він був затриманий на підставі оперативної інформації ще до проведення спецоперації — 21 листопада. При цьому у нього виявили незаконно придбані вогнепальну зброю і бойові патрони.

Державний адвокат затриманого Імеда Каркашадзе заявляє, що його підзахисний використовує право мовчання і не визнає висунутого обвинувачення. Адвокат також повідомив, що обвинувачений є громадянином Росії.

Прокурор Іраклі Маршанія пояснив, що «в цій справі є обґрунтоване припущення, що обвинувачений вступив в терористичну організацію, крім того він звинувачується в тому, що у терористичних цілях придбав вогнепальну зброю вибухові речовини, і боєприпаси і зберігав їх», — сказав Маршанія.

«Слідство встановило, що С. Д. оселився в одній з квартир, що розташована на вулиці ченця Габріела Салосі разом з трьома спільниками, де він і його спільники зберігали придбані для терористичних цілей вибухові речовини, боєприпаси, вибухові пристрої і вогнепальну зброю», — повідомляє прокуратура.

Зазначається, що після затримання С. Д. правоохоронні органи запропонували його спільникам скласти зброю і здатися, проте у відповідь на цю вимогу вони підірвали ручні гранати і відкрили інтенсивний вогонь з вогнепальної зброї в напрямку правоохоронців.

Раніше у Тбілісі Служба держбезпеки Грузії провела антитерористичну операцію. Підозрювані, проти яких тривав рейд, перебували у квартирі в одному з районів Тбілісі. Відомо, що вони не є громадянами Грузії. Трьох із них убили, одного затримали.

Поранений під час спецоперації співробітник СДБ Грузії помер у лікарні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стрілянина і вибухи в Грузії: що відомо про контртерористичну операцію у Тбілісі

Поділитись: