Апеляційне засідання у справі координатора С14 Сергія Мазура перенесли на 7 серпня, у зв'язку з тим, що Голосіївський районний суд Києва не передав матеріали справи до Апеляційного.

Апеляційне засідання у справі координатора С14 Сергія Мазура перенесли на 7 серпня, у зв'язку з тим, що Голосіївський районний суд Києва не передав матеріали справи до Апеляційного.

Про це повідомляє кореспондентка Громадського.

Адвокат Сергія Мазура Дмитро Біловчук зазначив, що вони оскаржуватимуть попередню ухвалу суду у зв'язку з тим, що на їх думку в своєму клопотання прокуратура не чітко прописала ризики.

«Крім того, на момент подачі клопотання моєму підзахисному не було пред’явлено належним чином підозру, коли це з’ясувалось, то йомо пред’являли підозру фактично в суді, а отже клопотання подавалося щодо особи, яка не була у статусі підозрюваного», — зазначив адвокат Дмитро Біловчук.

18 липня Голосіївський суд Києва взяв під цілодобовий домашній арешт на два місяці Сергія Мазура, підозрюваного у погромі табору ромів на Лисій горі 28 квітня 2018.

Раніше поліція Києва оголосила підозру координатору праворадикальної організації С14 Сергію Мазуру за фактом погрому табору ромів на Лисій горі в Голосіївському районі Києва.

Йдеться про погром табору ромів на Лисій горі 22 квітня 2018 року.

10 липня стало відомо, що правоохоронці прийшли з обшуками до координатора праворадикалів С14.

Раніше Міністерство внутрішніх справ України розповіло про початок роботи групи із захисту та інтеграції ромів.

6 липня голова Нацполіції Сергій Князєв заявив, що в Україні мешкає понад 100 тисяч ромів.Також міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков обговорив з послами країн «Великої сімки» напади на ромів в Україні.

Нагадаємо, 23 червня у Львові напали на ромський табір, унаслідок чого одна людина померла, ще троє дістали поранення. Чотирьох нападників взяли під варту, згодом одного випустили під домашній арешт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як ми ховали рома

Після цього поліція посилила захист ромів у Закарпатській області, де проживає велика кількість ромів.

Поділитись: