Життя

Апеляційний суд залишив під вартою підозрюваного у вбивстві «Сармата»

Судова влада України
Життя/Апеляційний суд залишив під вартою підозрюваного у вбивстві «Сармата»
Зберегти
Вигляд
Запорізький апеляційний суд відхилив клопотання Олександра Обухова, підозрюваного у вбивстві учасника бойових дій Віталія Олешка («Сармата»), і залишив його під вартою на два місяці.

Колегія суддів задовольнила прохання Обухова щодо проведення засідання в закритому режимі.

«Я прошу суд провести засідання у закритому режимі. Адже я буду озвучувати інформацію особистого, медичного характеру. Я проти, аби мене знімали, фотографували та оприлюднювали озвучені мною дані», — сказав він на засіданні.

Судді задовольнили це клопотання, але в підсумку залишили в силі рішення Орджонікідзевського районного суду Запоріжжя, який продовжив тримання під вартою Обухова до 60 діб.

Нагадаємо, раніше суд продовжив термін тримання під вартою чотирьом ймовірним виконавцям вбивства «Сармата», Обухову — на місяць.

Нагадаємо, 31 липня в Бердянську Запорізької області застрелили місцевого активіста Віталія Олешка. Він був добровольцем батальйону «Донбас», брав участь у боях за Іловайськ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Убивство «Сармата»: що відомо про учасника війни на Донбасі та активіста Віталія Олешка

Чотирьом особам повідомили про підозру у вбивстві Олешка. Раніше поліція повідомляла про затримання п'ятьох підозрюваних у справі.

Пов`язані новини