У місті Василівка та в Бердянську Запорізької області поліція затримали п’ятьох підозрюваних у вбивстві бердянського активіста, учасника бойових дій на Донбасі Віталія Олешка.

У місті Василівка та в Бердянську Запорізької області поліція затримала п’ятьох підозрюваних у вбивстві бердянського активіста, учасника бойових дій на Донбасі Віталія Олешка.

Про це повідомив перший заступник голови Національної поліції В’ячеслав Аброськін.

У межах плану «Сирена» на посту в місті Василівка поліція зупинила автомобіль розшукуваних. В авто ЗАЗ виявили обріз мисливської рушниці.

«Ми встановили, що четверо осіб, які перебували в ньому, причетні до вбивства мешканця Бердянська. Паралельно в Бердянську був затриманий ще один, п’ятий, підозрюваний», — сказав Аброськін.

За його словами, наразі вирішується питання про оголошення їм про підозру. Прокуратура проводить процесуальне керівництво досудового розслідування справи про умисне вбивство.

31 липня в Бердянську Запорізької області застрелили місцевого активіста Віталія Олешка. Він був добровольцем батальйону «Донбас», брав участь у боях за Іловайськ, а відтак потрапив у полон до самоназваної «ДНР».

Для затримання вбивці на території Запорізької і Донецької областей ввели в дію план перехоплення «Сирена».

Координатор ініціативи «Стоп терор» Семен Кабакаєв повідомив про затримання під Мелітополем Запорізької області підозрюваного у вбивстві Олешка. Інформацію про затримання Громадському підтвердили в Національній поліції. 

Як стверджує  екс-заступник командира розформованої роти МВС «Торнадо» Микола Цукур, затриманий є колишнім бійцем роти Артемом Матюшиним.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Убивство «Сармата»: що відомо про учасника війни на Донбасі та активіста Віталія Олешка

Поділитись: