Компанії Amazon, Apple, Google і Zigbee Alliance оголосили про створення робочої групи, яка займатиметься розробкою та просуванням нового стандарту бездротового зв’язку для покращення сумісності між «розумними» пристроями для дому.

Про це йдеться у повідомленні сайті Apple.

До ініціативи Connected Home over IP також приєднаються компанії-члени правління Zigbee Alliance, такі як IKEA, Legrand, NXP Semiconductors, Resideo, Samsung SmartThings, Schneider Electric, Signify (раніше Philips Lighting), Silicon Labs, Somfy і Wulian.

Проєкт має на меті спростити розробку смарт-пристроїв для виробників та зробити якіснішою взаємодію між різними пристроями для «розумного» будинку, мобільними додатками, хмарними сервісами й голосовими помічниками Alexa (Amazon), Siri (Apple), Google Assistant та іншими.

Робоча група планує створити стандарт з відкритим вихідним кодом для розробки та впровадження нового уніфікованого протоколу зв’язку. Виробників смарт-пристроїв і розробників технологій для «розумного» будинку запрошують приєднатися до ініціативи.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile