Компанія Apple сплатить податок у розмірі близько $38 мільярдів на прибуток, який був зароблений за кордоном і який вона планує повернути в США.

Компанія Apple сплатить податок у розмірі близько $38 мільярдів на прибуток, який був зароблений за кордоном і який вона планує повернути в США.

Це може стати найбільшою сумою сплаченого податку такого роду в країні, повідомляє AP.

Крім того, частина коштів, які будуть переказані з іноземних рахунків у США, буде спрямована на інвестиції в США. Зокрема, протягом п’яти років планується створити більш ніж 20 тисяч нових робочих місць, побудувавши новий центр.

Зазначимо, до податкової реформи в США податок на прибуток, що був зароблений за кордоном, становив 35%. Наразі тимчасово діє норма, згідно з якою податок становить від 8 до 15,5%.

«Ми віримо у величезну силу американської винахідливості і сфокусуємо наші інвестиції в тих сферах, де ми зможемо безпосередньо впливати на створення робочих місць. Ми відчуваємо велику відповідальність при поверненні в нашу країну до людей, які допомогли зробити можливим наш успіх», — заявив глава Apple Тім Кук.

Нагадаємо, у Франції прокуратура почала розслідування стосовно компанії Apple.

У минулому році користувачі Apple у Сполучених Штатах подали на компанію позови до суду через те, що вона навмисне сповільнює роботу старих моделей.

Apple визнала, що навмисне сповільнює роботу старих Іphone. Компанія заявила, що справді сповільнює деякі моделі, оскільки це потрібно для продовження терміну роботи батареї телефону, яка з часом зношується.

Також компанія вибачилася за те, що підвела своїх клієнтів і пояснила, чому необхідно уповільнювати телефони.

Поділитись: