Компанія Apple підтвердила підозри власників iPhone, які вважали, що роботу старих моделей телефона навмисне сповільнюють.

Компанія Apple підтвердила підозри власників iPhone, які вважали, що роботу старих моделей телефона навмисне сповільнюють.

Про це заявили безпосередньо у компанії, передає Techcrunch.

Apple заявила, що справді сповільнює деякі моделі, оскільки це потрібно для продовження терміну роботи батареї телефона, яка з часом зношується.

«Літій-іонні батареї украй сприйнятливі до низьких температур, їхня потужність знижується, а згодом вони гірше зберігають заряд, в результаті чого пристрою можуть мимоволі вимикатися для захисту електронних компонентів. У минулому році ми впровадили цю функцію (пониження частоти процесора) для iPhone 6, iPhone 6s і iPhone SE, щоб згладити ці гострі кути і запобігти мимовільним вимикання. З виходом оновлення iOS 11.2 функція пошириться на iPhone 7, а в майбутньому і на інші продукти», — заявили у компанії.

Тему сповільнення роботи пристроїв підняв один із користувачів Reddit, який розповів, що його iPhone 6S із часом почав працювати повільніше, але відновив швидкість роботи після заміни акумулятора.

Розробник і блогер Нік Гір вважає, що запровадивши це без попередження, компанія виглядає більш нечесною, передає ВВС. 

«Apple раніше дуже добре справлялася з очікуваннями... але тут вони провалилися. Даремно, я вважаю», — сказав він. 

Водночас, зауважується, що сповільнення телефону справді допомагає зменшити проблеми старіння акумулятора. 

Нагадаємо, щоосені Apple презентує новий айфон. 

У листопаді 2017-го капіталізація Apple перевищила $900 мільярдів

Поділитись: