Компанія ArcelorMittal може скоротити виробництво на гірничо-металургійному комбінаті у Кривому Розі через нестачу антрацитового вугілля, спричинену «блокадою» окупованого Донбасу.

Компанія ArcelorMittal може скоротити виробництво на гірничо-металургійному комбінаті у Кривому Розі через нестачу антрацитового вугілля, спричинену «блокадою» окупованого Донбасу. Про це повідомляє прес-служба компанії.

У компанії зазначають, що блокада постачання вугілля з окупованого Донбасу несе загрозу стабільному енергопостачанню підприємства, також забезпеченню сировинною, необхідною для виробництва.

Через напружену ситуацію в енергосистемі України цехи підприємств повністю готові до віялових відключень електроенергії у Дніпропетровській області.

«АрселорМіттал Кривий Ріг» зазначає, що такі заходи вкрай негативно позначаються на роботі виробничих агрегатів і на стабільності роботи підприємства в цілому», — йдеться у повідомленні.

Наразі всі структурні підрозділи «АрселорМіттал Кривий Ріг» працюють у штатному режимі, попри вичерпування ресурсів.

ArcelorMittal — одна з найбільших металургійних компаній світу. З 2005 року вона є власником наймастабнішого в Україні гірничо-металургійного комбінату «Криворіжсталь», який займає до 20% всієї металопродукції національного ринку.

Раніше в компанії ДТЕК заявляли, що Придніпровська та Криворізька теплоелектростанції можуть зупинитись через 3-4 тижні, якщо не буде відновлено поставки антрацитового вугілля з Донбасу.

У корпорації «Індустріальний союз Донбасу» підтверджують зупинку меткомбінату та коксохіму в Алчевську та попереджають про загрозу зупинки Дніпровського меткомбінату.

Нагадаємо, у листопаді 2016 року «ArcelorMittal Кривий Ріг» сплатив понад 72 млн грн завданих державі збитків внаслідок порушення природоохоронного законодавства

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Місяць залізничній блокаді окупованих територій: хто втратив, а хто здобув?» і «Ми дозволили забрати потяг у депо, блокада триває» – репортаж з редуту на Луганщині»

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile