Антикорупційна організація Transparency International (TI) заявляє, що власники Новоярівської та Новороздільскої теплоелектроцентралей що на Львівщині, блокували спробу нових управителів потрапити на підприємства. Крім того, персонал однієї із ТЕЦ був відсутній на робочому місці, йдеться у заяві Transparency International.

За словами організації, власники ТЕЦ намагались завадити законному управителю арештованих підприємств — приватному підприємству «Гарант Енерго М» — потрапити на об’єкти.

Зазначимо, Новоярівська та Новороздільска ТЕЦ до арешту належали депутатам від партії БПП Ярославу та Богдану Дубневичам, яких підозрюють у розкраданні газу через ці підприємства.

Як повідомляє TI, працівники Новороздільської ТЕЦ певний час блокували вхід для представників управителя в супроводі працівників Агенства з розшуку та менеджементу активів (АРМА) та Національного антикорупційного бюро та державних органів.

Крім того, на території Новоярівської ТЕЦ був відсутній персонал: директор відпустив працівників додому і «дезінформував правоохоронні органи про рейдерське захоплення».

«При вивченні стану об’єкту стало відомо, що одна з двох газотурбінних установок відсутня, а деяке обладнання у розібраному стані», — повідомляють в TI.

Відтак, ТЕЦ, яка забезпечує теплом понад 31 тисячу жителів Львівщини, навіть не розпочала підготовку до опалювального сезону.

Підприємство-управитель «Гарант Енерго М» заявило, що чекає працівників ТЕЦ на роботі, адже управління об’єктом не можливе без професійного персоналу.

Нагадаємо, 17 січня стало відомо, що НАБУ викрило схему розкрадання газу ТЕЦ, які належать братам Дубневичам. Розслідування наведених фактів детективи Бюро розпочали в грудні 2016 року за матеріалами НКРЕКП та ЗМІ.

2 серпня стало відомо, що за клопотанням НАБУ Солом’янський райсуд Києва наклав арешт на Новороздольску ТЕЦ та Новояворівську ТЕЦ.

10 вересня НАБУ завершило досудове розслідування справи про розкрадання природного газу на суму понад 1,4 млрд грн компаніями, засновниками яких є Дубневичі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ГАЛИЦЬКІ КОРОЛІ. Брати Дубневичі.

Поділитись: