За результатами аудиторської перевірки Міністерства оборони України повідомили, що при продажу земельної ділянки Міністерством оборони державі могли завдати збитків на близько 70 мільйонів гривень, через те, що земельні ділянки продали за заниженими цінами.

Відповідний аудиторський звіт діяльності державного підприємства Інвестжитло опублікувало видання «Економічна правда».

Там зазначається, що у 2005 році Міністерство оборони, яким керував міністр Анатолій Гриценко, продало земельні ділянки, що належали у Києві та Одесі за близько 30 мільйонів гривень, в той час як їхня ринкова вартість складала щонайменше 100 мільйонів.

За виручені кошти Інвестжитло придбало квартири військовослужбовцям та сплатило відповідні податки до бюджету.

«У даному аудиторському документі чиновниками втілена нетипова практика вказувати на конкретне прізвище. Фактично, ім’я Гриценка, який передав майно Інвестжитлу фігурує кілька разів поряд із багатомільйонними збитками, однак жодним чином не вказані ті директори державного підприємства, які і продали військове майно», — йдеться у журналістському розслідуванні.

Водночас там повідомляють, що військова прокуратура за результатами аудиту повідомила, що «не вбачає порушень законодавства чи кримінально-карних дій».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Заочні дебати українських політиків: шарм, нудьга і чужі заслуги

Поділитись: