Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вручив добровольцю АТО Аміні Окуєвій нагородний пістолет Glock-43, а також пораненому в результаті нападу екс-бійцю батальйону імені Дудаєва Адаму Осмаєву — годинник

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вручив добровольцю АТО Аміні Окуєвій нагородний пістолет Glock-43, а також пораненому в результаті нападу екс-бійцю батальйону імені Дудаєва Адаму Осмаєву — годинник.

Про це повідомив сам Аваков.

«Був радий нагородити бійця поліцейського добробата Аміну, замsсть старенького ПМ (який заклинило на 4-му пострілі) — новеньким Glock-43. Вважатимемо від всіх нас, хто переживав і підтримував Адама і Аміну», — написав він у Facebook.

Аваков додав, що буде представлено «багато цікавого» щодо нападника, який стріляв в Осмаєва.

Нагадаємо, 1 червня на Подолі в Києві стався замах на учасницю АТО, що служила в рядах батальйону поліції «Київ-2», Аміну Окуєву та її чоловіка Адама Осмаєва, що був керівником миротворчого батальйону імені Джохара Дудаєва.

Адама Осмаєва звинувачують у Росії у замаху на Путіна.

Пізніше в МВС повідомили, що нападник, який також був важко поранений, має український закордонний паспорт.

Згодом дружина екс-керівника батальйону імені Дудаєва розповіла, що вже не вперше готувався замах на її чоловіка Осмаєва.

Крім того, повідомлялось, що нападник на екс-бійця батальйону Дудаєва може бути особистим кілером Кадирова.

Також правоохоронці взяли під посилену охорону Осмаєва та Окуєву.

8 червня Осмаєва після вогнепального поранення виписали з лікарні.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: