Нападником на Адама Осмаєва і його дружину Аміну Окуєву може бути Артур Денісултанов-Курмакаєв на прізвисько «Дінго», який у 2009 році вбив екс-охоронця голови Чечні Рамзана Кадирова.

Нападником на Адама Осмаєва і його дружину Аміну Окуєву може бути Артур Денісултанов-Курмакаєв на прізвисько «Дінго», який причетний до вбивства у 2009 році екс-охоронця голови Чечні Рамзана Кадирова.

Про це повідомляє «Еспресо.TV». 

Зазначається, що у 2009 році колишнього охоронця Кадирова — Умара Ісраїлова, який звинувачував президента Чечні в тортурах, у тому ж році вбили у Відні, де він просив політичний притулок.

Російське видання «Руспрес» повідомляло, що вбивцею Ісраїлова був такий «пітерський бандит» Артур Денісултанов-Курмакаєв на прізвисько «Дінго».

На допиті після вбивства Денісултанов розповідав про списки ворогів Кадирова, де є 300 кандидатів на відстріл. Він також заявляв, що теж нібито виконував волю Кадирова.

Водночас, видання New York Times провело власне розслідування смерті охоронця Кадирова Ісраїлова. У матеріалі вказувалось, що Денісултанову за повернення охоронця Кадирова в Росію, включаючи, якщо треба, викрадення або, якщо не вийде, вбивство, пропонувалось $100 тисяч.

Повідомляється, що Денісултанов «прославився» завдяки гучній історії зі своїм обміном у 1998 році на російського солдата, який перебував в чеченському полоні.

Денісултанов взяв прізвище Курмакаєв влітку 2001 року, коли одружився з сестрою відомого гатчинського бізнесмена Кіяма Курмакаєва. Згодом він неодноразового змінював паспорти і прізвища.

Сама Окуєва, яка зупинила вчора нападника, у Facebook повідомила, що «кілер виявився дуже непростою штучкою».

«На недоносках його совісті багато вбивств чеченців, в тому числі і в Європі», — зазначила вона.

Я рада, что он получил по заслугам именно от моей руки (по предварительной информации он будет "ходить под себя" весь остаток своей жалкой жизни (одна пуля застряла в позвоночнике). 

Нагадаємо, 1 червня на Подолі в Києві стався замах на учасницю АТО, що служила в рядах батальйону поліції «Київ-2», Аміну Окуєву та її чоловіка Адама Осмаєва, що був керівником миротворчого батальйону імені Джохара Дудаєва.

Адама Осмаєва звинувачують у Росії у замаху на Путіна.

Пізніше в МВС повідомили, що нападник, який також був важко поранений, має український закордонний паспорт.

Видання РБК-Україна опублікувало фото, на якому нібито зображений паспорт нападника. Згідно з фотографією, в Осмаєва стріляв громадянин України Олександр Дакар 1958-го року народження, який народився в Одесі.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: