Голова міністерства внутрішніх справ України вручив наградну зброю Валерію Тимоніну — водію маршрутки, який намагався затримати підозрюваного у вбивстві двох поліцейських в Дніпрі. Про це повідомив радник міністра Антон Геращенко в мережі facebook.

«За проявлену мужність та сміливість — спробу затримати озброєного злочинця, ризикуючи своїм життям, водій маршрутного таксі, 62-річний Валерій Тимонін за наказом Міністра МВД Арсен Аваков нагороджений наградною зброєю – пістолетом «Форт-17», - пише він.

Сьогодні міський голова Дніпра Борис Філатов нагородив Валерія Тимоніна медаллю «Захисник міста» — про це він написав у мережі facebook.

«Місто має знати своїх героїв. Так буває, що вони можуть знаходитися поруч. За кермом маршрутного таксі», — повідомив він.

Нагадаємо, що вранці 25 вересня у Дніпрі водій застрелив патрульного поліцейського, який зупинив його авто за порушення правил дорожнього руху. Співробітник патрульної поліції загинув, його напарниця отримала поранення. Згодом вона померла в лікарні під час операції.

Підозрюваного у вбивстві поліцейських у Дніпрі, 33-річного мешканця міста Торез Донецької області Пугачова Олександра, затримали в лікарні Мечникова.

Поділитись: