Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявляє, що у нього є інформація про ймовірні застосування незаконних схем під час президентської виборчої кампанії і готовий назвати імена кандидатів, якщо схеми будуть приведені в дію. Про це Аваков сказав в ефірі програми «Право на владу» на телеканалі «1+1» ввечері 7 лютого.

Відповідаючи на питання, чи збирає він інформацію про порушення передвиборної кампанії кандидатами у президенти і чи буде оприлюднювати ці дані, Аваков сказав:

«Я приблизно можу сказати, хто з кандидатів думає, а кого намагаються підштовхнути до застосування незаконних схем ... Так, у мене є відповідні матеріали і, так, ми знаємо набагато більше, ніж відомо суспільству».

Глава МВС підкреслив, що наразі йдеться про попереджувальні заходи.

«Сподіваємося, що це зупинить тих, хто хоче порушувати. А якщо це не зупинить, то ніщо не зупинить мене назвати кішку кішкою і публічно назвати брудні схеми, які з потенціалу перейшли в діючі, прізвища кандидатів і тих, хто виконує ці схеми», — наголосив Аваков.

Нагадаємо, 7 лютого ЦВК зареєструвала кандидатом в президенти Петра Порошенка, він став 41-им зареєстрованим кандидатом у президенти.

Станом на вечір 7 лютого ЦВК зареєструвала вже 42 кандидати. Реєстрація закінчується 8 лютого.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Зеленський, Порошенко і Тимошенко: що означають нові рейтинги

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019. Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня. 

Поділитись: