УКРАЇНА

Аваков пропонує посилити покарання для нетверезих водіїв-винуватців ДТП

10 листопада, 2017 14:03
УКРАЇНА/Аваков пропонує посилити покарання для нетверезих водіїв-винуватців ДТП
Зберегти
Вигляд
МВС України пропонує посилити кримінальну відповідальність для водіїв транспортних засобів, які скоїли ДТП у нетверезому стані, внаслідок чого були травмовані або загинули люди.

МВС України пропонує посилити кримінальну відповідальність для водіїв транспортних засобів, які скоїли ДТП у нетверезому стані, внаслідок чого були травмовані або загинули люди.

Про це під час засідання уряду 10 листопада заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

За заподіяння тілесних ушкоджень середньої тяжкості пропонується запровадити покарання у вигляді позбавлення волі строком до 3 років із забороною керувати транспортними засобами терміном від 3 до 5 років.

На даний час санкція передбачає покарання у вигляді штрафу від 200 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (17 гривень) або виправні роботи на строк до 2 років, арешт на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 3 років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до 3 років або без такого.

За порушення ПДР особами, які керували транспортним засобами в нетверезому стані й спричинили смерть або тяжке тілесне ушкодження людині, МВС пропонує запровадити покарання у вигляді позбавлення волі від 7 до 12 років з позбавленням права керувати транспортним засобом на термін від 5 до 10 років.

Наразі за такі порушення передбачається покарання у вигляді позбавлення волі від 3 до 8 років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до 3 років або без такого.

Також МВС пропонує скоротити термін дії першого водійського посвідчення.

Зазначимо, що уряд наполягає на запровадженні жорсткіших правил дорожнього руху після аварії в Харкові, внаслідок якої загинули 6 людей. 

ДИВІТЬСЯ: «Чорна середа»: про причини смертельної аварії в Харкові.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини