Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час допиту у справі про державну зраду президента-утікача Віктора Януковича розповів, що особисто їздив до Криму, щоб знайти екс-президента.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час допиту у справі про державну зраду президента-утікача Віктора Януковича розповів, що особисто їздив до Криму, щоб знайти екс-президента.

Про це повідомляє кореспондент Громадського.

За його словами, він здійснив поїздку разом з екс-главою СБУ Валентином Наливайченком.

«З 23 на 24 лютого я був особисто з візитом до Криму. Після мітингу кримських татар під Радою ми вирушили з Валентином Наливаченком у бік Севастополя, щоб зрозуміти, куди все ж таки подівся Віктор Янукович, у якому він стані, які має наміри та як він планує виконувати в подальшому свої функції», — сказав Аваков.

Міністр пояснив, що намірявся повернути Януковича для того, щоб той повернувся до виконання обов’язків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Яценюк на суді про державну зраду Януковича повідомив, що востаннє спілкувався з екс-президентом 22 лютого 2014 року. 

Раніше повідомлялося, що Оболонський районний суд Києва, що розглядає справу про держзраду Віктора Януковича, 11 грудня планує заслухати як свідків главу МВС України Арсена Авакова й лідера «Народного фронту» Арсенія Яценюка.

7 грудня Оболонський суд Києва ухвалив рішення про виклик на допит президента Петра Порошенка та інших високопосадовців як свідків у справі про держзраду екс-президента Віктора Януковича.        

Ішлося також про секретаря РНБО Олександра Турчинова, спікера парламенту Андрія Парубія, главу МВС Арсена Авакова й лідера «Народного фронту» Арсенія Яценюка.

Президент-утікач звинувачується в державній зраді, пособництві представникам влади Росії, умисних діях, учинених з метою зміни державного кордону України, встановленого Конституцією та веденні агресивної війни.

За цими статтями колишньому президентові загрожує до 15 років ув’язнення.

Улітку цього року адвокат Януковича заявив, що екс-президент подав до ГПУ заяву про державний переворот.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Зрадник №1»: за що судять Януковича.

Поділитись: