УКРАЇНА

Аваков заявляє про «досягнення порозуміння» з учасниками сутичок на концерті в Одесі

9 червня, 2017 19:44
УКРАЇНА/Аваков заявляє про «досягнення порозуміння» з учасниками сутичок на концерті в Одесі
Зберегти
Вигляд
Міністр внутрішніх справ разом із главою Нацполіції Сергієм Князєвим зустрічався з учасниками сутички в обласному управлінні поліції.

Очільник міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков заявляє про «досягнення порозуміння» із учасниками сутичок під час концерту співачки Ірини Білик в Одесі для запобігання повторення подібних інцидентів у майбутньому.

Про це Аваков заявив під час робочої поїздки на Одещину, передає прес-служба МВС.

Зокрема, міністр внутрішніх справ повідомив, що разом із главою Нацполіції Сергієм Князєвим зустрічався з учасниками сутички в обласному управлінні поліції.

«Ми зробимо висновки з цього інциденту, також зроблять висновки ці хлопці. Хочу ще раз публічно повторити, немає такого патріотичного прапора, яким хтось може привласнити собі право насилля на вулиці. Якими патріотичними гаслами хто б не прикривався, вважаю, що неприпустимо застосовувати силу, і переходити до силових дій, а тим більше – вступати в силове протистояння з поліцейськими, які не відповідають за контент пісень співачки або за її поведінку», – сказав Аваков.

Нагадаємо, у четвер, 8 червня, в Одесі відбувся виступ української співачки Ірини Білик попри повідомлення поліції про його скасування.

У зв'язку з цим біля ресторану, у якому виступала Білик, зібралися бойкотувальники, в результаті відбулись між ними і правоохоронцями відбулись сутички.

Раніш 28 травня в Одесі скасували концерт співачки Лободи через протести.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини