В Одесі під час концерту співачки Ірини Білик біля ресторану «Парк Лео» сталися сутички бойкотувальників заходу з поліцією

В Одесі під час концерту співачки Ірини Білик біля ресторану «Парк Лео» сталися сутички бойкотувальників заходу з поліцією.

Про це повідомив колишній лідер «Правого сектора» в Одесі Сергій Стерненко, який був ініціатором бойкотування концерту.

Він звинуватив радника начальника Головного управління Нацполіціі в Одеській області Руслана Форостяка у нібито провокації конфлікту.

«Поліцейські мене затягнули у свій натовп і почали бити ногами по голові. У мене є ушкодження голови, декілька удрів по спині і в області живота», — сказав Стерненко.

У той же час «Інтерфакс-Україна» повідомляє, що кктивісти на чолі з Сергієм Стерненком не змогли зірвати концерт співачки в Одесі, хоча і намагалися.

Зазначається, що понад десять активістів спробували прорватися в заклад, однак охорона клубу і поліція не дали цього зробити. Потім вони намагалися закидати клуб яйцями.

Раніше Форостяк повідомляв, що виступ Ірини Білик скасували. Тоді ж колишній лідер одеського осередку «Правого сектора» Сергій Стерненко повідомив «Думській», що планує блокувати цей заклад попри скасування виступу Білик.

Однак пізніше стало відомо, що Білик попри повідомлення про скасування її концерту в Одесі все ж почала виступ в ресторані «Парк Лео».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: