У Житомирській області повідомили про підозру власнику автобуса, водій якого потрапив у ДТП, де загинули десятеро людей.

У Житомирській області повідомили про підозру власнику автобуса, водій якого потрапив у ДТП, в якій загинули десятеро людей.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Власника автобуса підозрюють за статтею 287 Кримінального кодексу (випуск в експлуатацію технічно несправних транспортних засобів або інше порушення їх експлуатації).

Ця стаття передбачає до 5 років ув’язнення з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з відповідальністю за технічний стан або експлуатацію транспортних засобів на строк до 3 років.

Автобус марки D Volkswagen LT-35 належить жителю Рівненщини, який не забезпечив технічний стан транспорту та його обладнання, а також допустив до керування водія, який був стомлений.

Зранку 21 липня стало відомо, що поліція Житомирської області затримала власника маршрутного автобуса.

20 липня унаслідок ДТП на Житомирщині загинули 10 людей, ще 10 — травмовані. Серед загиблих був громадянин Грузії. Водій маршрутки, 40-річний житель Рівного, та ще 9 його пасажирів від отриманих травм загинули.

Національна поліція почне перевірку пасажирського транспорту, зокрема, його технічного стану через смертельні аварії на дорогах України.

Поділитись: